Oferta dla osób fizycznych
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
Pomagamy osobom fizycznym
Doradztwo prawne oferowane osobom fizycznym to nie tylko udzielanie porad prawnych, ale również zastępowanie strony w postępowaniu sądowym, egzekucyjnym i administracyjnym. To także podjęcie w imieniu Klienta negocjacji, czy rokowań z drugą stroną.
Szczegóły oferty
Nie ma dwóch takich samych spraw, bowiem każda różni się od siebie. Z tych też względów pomoc prawna oferowana w sprawach rodzinnych wymaga indywidualnego i wnikliwego podejścia. Z kolei dokonanie właściwej oceny prawnej problemów z zakresu prawa pracy pomaga w wypracowaniu optymalnych rozwiązań. Natomiast decyzje administracyjne, które niewątpliwe w sposób wyraźny odróżniają prawo administracyjne od innych gałęzi prawa, wymagają szczególnego podejścia.
Z powyższych względów jako profesjonalni pełnomocnicy dokładnie omawiamy z Klientem wszystkie kwestie dotyczące jego sprawy i przedstawiamy odpowiedni sposób rozwiązania problemu, tj. poprzez próbę ugodowego załatwienia sprawy, skierowanie sporu na drogę postępowania sądowego, bądź też zaproponowanie innego sposobu rozwiązania sporu. Podstawowym celem Kancelarii jest nie tylko poszukiwanie najkorzystniejszych rozwiązań, ale również rzetelne i uczciwe przedstawienie Klientowi skutków podjętej przez niego decyzji.
Kancelaria świadczy pomoc prawną, w tym zastępstwo procesowe m.in. w następujących sprawach:
- odszkodowania komunikacyjne
- rozwód i separacja
- opieka i alimenty
- władza rodzicielska
- zadośćuczynienie
- spadki
- zachowek
- prawa Konsumenta
- zniesienie współwłasności
- służebność
- naruszenie posiadania
- dopuszczenie do współposiadania
- niewykonanie umowy
- prawa pracownicze
- ustalenie istnienia stosunku pracy
- odwołanie od wypowiedzenia umowy o pracę
- przywrócenie do pracy
- dyskryminacja
- mobbing
- przywrócenie do pracy
- sprostowanie świadectwa pracy
- kary pracownicze
- ochrona dóbr osobistych
- odwołanie od decyzji administracyjnej
Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie, po dokładnej analizie sprawy. Na jego wysokość składa się przede wszystkim stopień skomplikowania sprawy oraz niezbędny nakład pracy.
Proponujemy dwa sposoby ustalania wynagrodzenia: ryczałtowe i godzinowe. Przy wynagrodzeniu ryczałtowym ustalona zostaje jedna kwota za całościowe prowadzenie sprawy bądź stała kwoty za zastępstwo procesowe na poszczególnych rozprawach w Sądzie.